Pages

31 Ocak 2014 Cuma

Trend Alert! | Kolej Ceketleri - Varsity Jackets

Trend alarmı! Her yerde görmeye başladığımız kolej ceketler Alexander Wang'in 2010 sonbahar koleksiyonundan beri büyük bir trend ve popüleritesini uzun süre daha kaybetmeyeceğe benziyor. Podyumdan sokağa, herkeste bu ceketi görmek mümkün. 

Trend alert! These varsity jackets that we see everywhere have been a huge trend since we first saw it on Alexander Wang's 2010 fall collection & it doesn't seem like it's gonna lose its popularity soon! From runway to the streets, it's possible to see these on everyone.
Bu ceketleri çeşitli biçimlerde kombinleyebilirsiniz. Sportif ve rahat veya gayet şık ve trendy görünebilirsiniz!

You can style these jackets in so many different ways. You can look sporty and laid-back or chic and trendy!Fazla erkeksi görünmek istemiyorsanız daha kadınsı elementlerle görünüşünüzü dengelemelisiniz. Kırmızı ruj her zaman fazlasıyla kadınsıdır! Veya elbisenizin üzerine giydiğiniz blazer yerine bunları deneyin. Altına görünümü iyice dengelemek için zarif stilettolar ve şık bir çantayla hazırsınız!

If you don't wanna look too "tomboy"-ish, you need to balance the outfit by adding some feminine elements. Red lips can always do that! Or you can throw a varsity jacket instead of a blazer on your dress. Wear some elegant stilettos and a chic bag and you're good to go!Eğer tamamen rahat bir görünüşe açıksanız, istediğiniz rahat kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Dar pantolon veya kotla ortamdaki en havalı sizsiniz ;)

If you're all in for laid-back look, you can wear it with anything comfy. Pair basic leggings or skinny jeans & sneakers and you're coolest chick in the place ;)
Şimdi size ilham almanız için bir dolu örnek! :)

Now, a bunch of examples for you get inspired from!

Kolej ceketleri giyiyor musunuz? Nelerle kombinliyorsunuz? Yorumları bekliyorum :)

Do you wear varsity jackets? How do you style it? Comment down!4 yorum:

 1. Cara Delevingne nin sortla kombinlemesine bayildim siyah bir kolej ceket hos olurdu acikcasi edinmek lazim :)

  http://allwhitestuff.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılıyorum, siyah olması daha iyi hem her şeyle gider :)

   Sil
 2. Kırmızısını genellikle kot ve siyah pantolonla giyiyorum :) ayrıca Rihanna'ya bu ceketi çook yakıştırıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rihanna bu trendi en çok yakıştırdığım ünlülerden!

   Sil