Pages

4 Şubat 2014 Salı

Rimmel London | Lasting Finish 25 Hour Foundation

Merhaba! Minik bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Bugün sizlere ürün incelemesi tadında, severek kullandığım bu fondoteni tanıtmak istiyorum.


Ürün 25 saat kalıcılık ve doğal görünümlü, kusursuz bir cilt vaad ediyor. Kısmen gerçekleştiriyor diyebiliriz. Benim cildim yağlı/karma ve sivilce problemi yaşıyorum, yüzümde izler de var. Bir nevi kapatıyor, tamamen değil. Kapatıcılık bu nedenle bana yeterli gelmedi fakat denediğim diğer ürünlere göre daha iyi. 

Ürünü elimin üzerine bir miktar sıkıyorum, fondoten fırçasıyla oradan alarak yüzüme uyguluyorum. Acelem olduğunda ise direk elimle :D


Parlak ve ışıltılı bir bitişe sahip değil ama mat da değil, ben üzerine pudra kullanmayı tercih ediyorum. Yine de pudra olmadan da kullanılabilir. 
25 saat kalıcılık özelliğine gelirsek.. Sabah 7'de uyguluyorum, akşam eve 5-6 gibi geldiğimde yüzümde duruyor evet ama kapatıcılık azalmış, sivilceler biraz daha belirginlemiş olarak.

Fiyatı oldukça ucuz, 16 TL civarında Watsons'larda bulabilirsiniz. Bendeki tonu 100 Ivory benim için iyi olsa da renk skalası yeterli değil fakat fiyatına göre oldukça iyi iş çıkarıyor ve çok da pahalı olmasın, işimi görsün diyerek bir fondoten arayışındaysanız öneririm. :)

Siz Rimmel London fondotenleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Lasting Finish 25 Hour fondoteni denediniz mi?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder