Pages

26 Ocak 2014 Pazar

H&M | Nudes Palette // Nudes Far Paleti

Herkese selam :) Size Ankara'ya son gittiğimde H&M'den aldığım ve kısmen pişman olduğum bu paleti tanıtmak istiyorum. Neden pişman olduğumu anlatayım..

Hey y'all! I wanna talk about this palette that I got from H&M when I last visited Ankara and I kinda regret buying this. Let me tell you why..Bu palette 5 renk bulunuyor. Hepsi hafif, "nude" renkleri, en sağdaki koyu olan bile çok hafif ve yumuşak. Ne yazık ki renklerden hiçbirine isim verilmemiş. :(

The palette has 5 shades. They're all soft nude colours, even the dark one on the right is really soft and light. Unfortunately none of them has a name. :(
Kabı idare eder, süslü bir şey değil.

The packaging is ok, nothing fancy. 

Pigmentasyona gelirsek.. Hayal kırıklığına uğradım. Bundan daha iyi bir kalite bekliyordum fakat daha önce hiçbir H&M makyaj ürününü denemediğim için bir fikrim yoktu. Pigmentasyon bana göre hiç de iyi değil, kalıcılık da kötü. Ortadaki renk diğerlerinden daha iyi bir pigmentasyona sahip ve benim favorim. Son zamanlarda en sağdaki koyu rengi kaşlarımı doldurmak için kullanmaya başladım, çok ince kaşlarım olmadığı için işimi görüyor diyebilirim. 

As for the pigmentation.. I'm pretty disappointed. I was expecting a better quality than this but I've never tried an H&M makeup product so I had no idea. Pigmentation is not enough - at all, in my opinion. It won't stay long on your eye-lid either.. The colour in the middle has more pigmentation than the rest & it's my fav one. I've recently been using the darkest colour in the palette to fill in my eye brows, since I dont have really thin eyebrows, they just work fine. Swatch için fotoğraf çekmek istiyordum ama olmadı, pigmentasyon o kadar kötü ki :/ üzgünüm.

I couldn't even get the swatches for y'all because of the lack of pigmentation.. I'm sorrySiz bu paleti nasıl buldunuz? H&M makyaj ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

How do you like this palette? What do you think about H&M makeup products? Let me know in the comments below!

XOXO


3 yorum:

 1. I love your blog
  followed
  http://minimaysi.blogspot.co.uk/

  YanıtlaSil
 2. Ben de h&m de gördüm bu farı acaba alsam mı dedim ama vazgeçmiştim iyi ki almamışım zaten rujlarını da hiç renk vermiyordu. Bu arada blogunuzu da çok beğendim takipteyim bana da beklerim :)
  http://allwhitestuff.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. bende hiç memnun değilim malesef h&m'in kozmetik ürünlerinden,tam bir hayalkırıklığı :/

  YanıtlaSil